INFORMACJE OGÓLNE O WARSZTATACH

 

Warsztaty to oferta dla tych, którzy posiadają już nurkowe uprawnienia, a chcieliby zmienić lub poprawić swoje techniki. Uprawnienia nurków rekreacyjnych pozwalają wykonywać fajne i satysfakcjonujące nurkowania, limity głębokości wymagają znajomości odpowiednich metod postępowania, opanowania sprzętu i świadomości ograniczeń. Dobre przygotowanie, planowanie i pewność dokonywanych wyborów zwiększą bezpieczeństwo i dadzą większe zadowolenie ze sposobu nurkowania. Trenowane elementy są zgodne z zasadami DIR, poznaliśmy je podczas własnych szkoleń GUE i IANTD, realizowanych u najlepszych instruktorów, sprawdziliśmy je podczas setek nurkowań i cały czas je doskonalimy.


Udział w tego typu zajęciach pozwala zaoszczędzić czas, przyspieszyć naukę i dać impuls do dalszego rozwoju, samodzielne dotarcie do optymalnego rozwiązania wymaga wielu nurkowań i nie daje pewności dokonania właściwych wyborów.

Spotkania warsztatowe odbywają się w Poznaniu i w pobliskich akwenach, na zajęcia możemy użyczyć część sprzętu. Tematyka modułów warsztatowych jest pochodną pytań jakie często otrzymujemy, wynika z naszych własnych doświadczeń i obserwacji, istnieje też możliwość dowolnego skompilowania tematyki zajęć według indywidualnych wymagań.

 

Koszt warsztatów do ustalenia.

Kontakt: potatos[@]potatos.pl (proszę usunąć nawias z adresu)

 

UWAGA

W trakcie warsztatów nie uczymy modelowania dekompresji, tego typu wiedzę należy nabywać wyłącznie na certyfikowanych kursach. Wszystkie nurkowania odbywają się w limitach posiadanych uprawnień.